Моніторинг  проекту  «Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму  (Білорусь, Україна і Грузія)» 

 

 

15 жовтня 2010 р. в Національному транспортному університеті відбувся  моніторинг міжнародного освітянського проекту «Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму  (Білорусь, Україна і Грузія)»  WeNeT.  

 

 

 


Моніторинг є обов’язковим етапом циклу управління проектом призначення якого полягає у відстеженні результатів та прогресу у  виконанні проекту.  Він включає  аналіз та використання інформації, що  здійснюються з метою вимірювання досягнень і прогресу в реалізації проекту або визначенні ризиків і проблем у процесі його впровадження, допомагає виявити уразливі  ланки та слабкі місця у реалізації проекту визначити на чому слід зосередити зусилля.

 

В моніторингу прийняли участь координатор проекту від західноєвропейських партнерів    Університету Падерборну,  (Німеччина) - професор Альбрехт Штайнеке, координатор проекту від України - ректор Національного транспортного університету професор Дмитриченко Микола Федорович,  представник Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства Освіти і науки України Котова Ольга Геральдівна та координатори українських університетів, що є членами консорціуму (зокрема, Національний транспортний університет, Київський університет туризму, економіки і права, Севастопольський економіко-гуманітарний інститут, Таврійський національний університет ім.  В.І.Вернадського,  Ялтинський  інститут менеджменту, Одеська національна морська академія, Приазовський державний технічний університет, Прикарпатській національний університет ім. Василя Стефаника , Донецький інститут туристичного бізнесу).
Проводили моніторинг директор національного Темпус-офісу в Україні, голова Ради Інституту лідерства, інновацій та розвитку  Світлана Шитікова і координатор національного Темпус-офісу в Україні  Олена Оржель.

 

 

 

 Проект «Мережа електронного дистанційного навчання для підвищення кваліфікації в сфері туризму  (Білорусь, Україна і Грузія) – WeNeT» розпочався 15.01.2010,  тобто на момент моніторингу  проект тривав   9 місяців, але за цей період вищими навчальними закладами України та Національним транспортним університетом , як ВНЗ- координатором, вже достатньо багато зроблено.  

 

 

 

А саме:  укладені і підписані двосторонні угоди на фінансування проекту всіма українськими університетами , що є членами консорціуму; розроблений український національний портал проекту  WeNeT на базі Інституту заочного та дистанційного навчання НТУ, в якому чітко  визначена  технічна інфраструктура для розміщення дистанційних курсів підвищення кваліфікації в сфері туризму. Портал весь час доповнюється інформацією про події та семінари, що відбуваються в проекті.
Підготовлена специфікація та закуплено обладнання, що необхідно  для функціонування порталу. Сформована структура модулів підвищення кваліфікації в сфері туризму.  

 

Всі вищі навчальні заклади  України підготовили презентації структури та концепції курсів в сфері туризму для дистанційного навчання, які були представлені під час моніторингу.  Розглянуті питання оцінки якості проекту, визначені оціночні критерії та методи.   Проводиться збір документів для реєстрації проекту в Міністерстві економіки України.

 

 

Під час моніторингу професор В’ячеслав Нікітін та доктор Гвідо Кауфман з Університету Падерборну отримали від ректора Національного транспортного університету Дмитриченка М.Ф. дипломи дійсних членів-академіків Транспортної академії України і були прийняті в  ряди іноземних членів ТАУ.
 
                                                          
 
Заступник декана факультету економіки, менеджменту і права  Бакуліч О.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Learning-Weiterbildungsnetzwerk im Tourismus (Belarus, Georgien und Ukraine) Укра?на 01010 г. Ки?в., aул. Суворова 1. тел. (044) - 280-99-51